Kúpele Dudince, a. s. - LD Rubín *** Dudince

www.hotelsite.sk/sk/kupeledudince/


Názov: Kúpele Dudince, a. s. - LD Rubín
Ulica, č.p.: Kúpeľná 106
Telefón: +421 45 550 4444
FAX: +421 45 550 4877
Mesto: Dudince
Okres: Krupina
Kraj: Banskobystrický
 
E-mail: kupeledudince@hotelsite.sk
Rezervácia: Rezervovať môžete tu

REZERVÁCIE

Slovensky Česky English Deutsch

Telefón
+421 46 540 3253

 Po - Pia: 9:00 - 18:00 CET

Spa Hotel: Kapacita: 344 
Jednolôžková 44 
Dvojlôžková 134 
Apartmán 1/2 16 
LD Rubín 1/1 40 
LD Rubín 1/2 138 
Kúpele Dudince - voda, ktorá lieči. Základom liečby v Kúpeľoch Dudince je minerálna voda, ktorá zmierňuje zdravotné ťažkosti u ľudí s ochoreniami pohybového aparátu a srdcovo-cievneho systému. Kúpele Dudince, a.s. svojou bohatou ponukou oslovujú všetkých.

Základné informácie a služby:

Ponuka pobytov:

MEDICAL GOLD
(minimálna dĺžka pobytu: 4 noci, pri pobyte na 13 a viac nocí ušetríte 10,- € /os./noc z cenníkovej ceny)

Cena pobytu zahŕňa: ubytovanie, plnú penziu (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet), priemerne 3 liečebné procedúry na ošetrovací deň (ošetrovacie dni sú pondelok až sobota), povinnú lekársku konzultáciu, kontrolnú lekársku konzultáciu podľa potreby, záverečnú lekársku konzultáciu v prípade, ak pobyt trvá 13 a viac nocí, záverečnú lekársku správu v prípade, ak pobyt trvá 13 a viac nocí, laboratórne vyšetrenie a EKG - v prípade, ak ich lekár uzná ako opodstatnené zo zdravotných dôvodov, denné využitie vírivého bazéna Wellnea (celoročne), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzky)


MEDICAL SILVER
(minimálna dĺžka pobytu: 4 noci, pri pobyte na 13 a viac nocí ušetríte 10,- € /os./noc z cenníkovej ceny)

Cena pobytu zahŕňa:ubytovanie, polpenziu (bufetové raňajky, obed alebo večera ako výber z menu, šalátový bufet), priemerne 2 liečebné procedúry na ošetrovací deň (ošetrovacie dni sú pondelok až sobota), povinnú lekársku konzultáciu, kontrolnú lekársku konzultáciu podľa potreby, záverečnú lekársku konzultáciu v prípade, ak pobyt trvá 13 a viac nocí, záverečnú lekársku správu v prípade, ak pobyt trvá 13 a viac nocí, laboratórne vyšetrenie a EKG – v prípade, ak ich lekár uzná ako opodstatnené zo zdravotných dôvodov, denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea (celoročne), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzky)


MEDICAL MINI
(dĺžka pobytu: 3 noci)
Cena pobytu zahŕňa:

ubytovanie, plnú penziu (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet), 7 liečebných procedúr za pobyt, povinnú lekársku konzultáciu, kontrolnú lekársku konzultáciu a EKG vyšetrenie v prípade, ak ich lekár uzná ako opodstatnené zo zdravotných dôvodov, denné využitie vírivého bazéna Wellnea (celoročne), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzky)
Nástup na pobyt je možný v dňoch pondelok až štvrtok.
Cena v cenníku je uvedená za celý pobyt na osobu.MEDICAL PLATINUM
(minimálna dĺžka pobytu: 4 noci, pri pobyte na 13 a viac nocí ušetríte 10,- € /os./noc z cenníkovej ceny)
Cena pobytu zahŕňa:
ubytovanie, plnú penziu platinum (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z rozšíreného menu, šalátový bufet, výber z nápojov), priemerne 4 procedúry na ošetrovací deň, z toho každá desiata procedúra nadštandardná (ošetrovacie dni sú pondelok až sobota), povinnú lekársku konzultáciu, kontrolnú lekársku konzultáciu podľa potreby, záverečnú lek. konzultáciu, ak pobyt trvá 13 a viac nocí, záverečnú lek. správu, ak pobyt trvá 13 a viac nocí, laboratórne vyšetrenie a EKG – v prípade, ak ich lekár uzná ako opodstatnené zo zdravotných dôvodov, denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea (celoročne), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzky), denne 2 hod. návštevu Vitálneho sveta Wellnea s využitím whirlpool, sauny, tepidária, oddychovej zóny. Počas letných mesiacov si klient môže ako alternatívu zvoliť celodenný vstup na Kúpalisko Dudinka s bezplatným využitím atrakciového, rekreačného a detského bazéna. Minerálny bazén v areáli kúpaliska môže bezplatne využiť v rozsahu 2 hodín.
bonusy: zapožičanie županu


MEDICAL DE LUXE
(minimálna dĺžka pobytu: 4 noci, pri pobyte na 13 a viac nocí ušetríte 10,- € /os./noc z cenníkovej ceny)
Cena pobytu zahŕňa:
ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách alebo v apartmáne LD Rubín (podľa výberu klienta), plnú penziu de luxe (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z rozšíreného menu, šalátový bufet, výber z nápojov), priemerne 4 procedúry denne (od Po do Ne), z toho každá siedma procedúra nadštandardná, povinnú lekársku konzultáciu, kontrolnú lekársku konzultáciu podľa potreby, záverečnú lekársku konzultáciu a záverečnú lekársku správu – v prípade, ak pobyt trvá 13 a viac nocí, komplexné biochemické vyšetrenie, EKG vyšetrenie – ak ho lekár uzná ako opodstatnené zo zdravotných dôvodov, denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea (celoroč.), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzky), denne 2 hod. návštevu Vitálneho sveta Wellnea s využitím whirlpool, sauny, tepidária, oddychovej zóny. Počas letných mesiacov si klient môže ako alternatívu zvoliť celodenný vstup na Kúpalisko Dudinka s bezplatným využitím atrakciového, rekreačného a detského bazéna. Minerálny bazén v areáli kúpaliska môže bezplatne využiť v rozsahu 2 hodín; denné využitie športovísk a fitness centra.
bonusy: zapožičanie županu, welcome drink, darček na privítanie, minibar (dopĺňa sa 1x denne), pranie, hodiny aerobicu, kultúrne podujatia organizované Kúpeľmi Dudince, knižnica, detský kútik, bezplatné parkovanie


RELAX BEAUTY
(minimálna dĺžka pobytu: 4 noci, pri pobyte na 7 a viac nocí ušetríte 10,- € /os./noc z cenníkovej ceny)
Cena pobytu zahŕňa:

ubytovanie, plnú penziu (raňajkový bufet, obed a večera ako výber z delenej, redukčnej alebo vegetariánskej stravy, šalátový bufet), priemerne 2 procedúry denne (od pondelku do nedele), každá druhá procedúra je nadštandardná, z tzv. „Beauty zoznamu”, povinnú lekársku konzultáciu, kontrolnú lekársku konzultáciu podľa potreby, záverečnú lek. konzultáciu, ak pobyt trvá 13 a viac nocí, záverečnú lek. správu, ak pobyt trvá 13 a viac nocí, laboratórne vyšetrenie a EKG – v prípade, ak ich lekár uzná ako opodstatnené zo zdravotných dôvodov, denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea (celoročne), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzky), denne návštevu fitness centra a 5 min. solária, denne 2 hod. návštevu Vitálneho sveta Wellnea s využitím whirlpool, sauny, tepidária, oddychovej zóny. Počas letných mesiacov si klient môže ako alternatívu zvoliť celodenný vstup na Kúpalisko Dudinka s bezplatným využitím atrakciového, rekreačného a detského bazéna. Minerálny bazén v areáli kúpaliska môže bezplatne využiť v rozsahu 2 hodín.
bonus: bezplatnú návštevu hodín aerobicu


RELAX VITAL iba do 29.2.2012
(pobyt je možné absolvovať v rozsahu 7 nocí - nižšia cena v cenníku
alebo 14 nocí - vyššia cena v cenníku)
Cena pobytu zahŕňa:

ubytovanie, polpenziu (raňajkový bufet, obed alebo večera ako výber z menu, šalátový bufet), denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea (celoročne), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín (máj - sept., podľa počasia), denne 2 hod. návštevu Vitálneho sveta Wellnea s využitím whirlpool, sauny, tepidária, oddychovej zóny. Počas letných mesiacov si klient môže ako alterna- tívu zvoliť celodenný vstup na Kúpalisko Dudinka s bezplatným využitím atrakciového, rekreačného a detského bazéna. Minerálny bazén v areáli kúpaliska môže bezplatne využiť v rozsahu 2 hodín, pri objednaní balíka v trvaní 7 nocí: 2x Nordic Walking, 2x Pilatesove cvičenia, 2x klasickú masáž čiastočnú, 1x masáž, pri objednaní balíka v trvaní 14 nocí: 4x Nordic, Walking, 4x Pilatesove cvičenia, 4x klasickú masáž čiastočnú, 2x masáž
mapku okolia (bezplatne 1 ks/ os.), návštevu fitness centra neobmedzene počas prevádzkových hodín, bezplatnú úschovu vlastného bicykla
bonus: bonus: 50% zľava z aktuálnych cien (neprenosná na inú osobu) na služby: požičiavanie bicyklov, tenis, stolný tenis, squash, bowling, hodiny aerobicu
špeciálny bonus pri objednaní pobytu v trvaní 14 nocí: 1x za pobyt výlet podľa aktuálnej ponuky
Cena v cenníku je uvedená za celý pobyt na osobu


RELAX DAY
(minimálna dĺžka pobytu 1 noc, pri pobyte na 7 a viac nocí ušetríte 10,- € /os./noc z cenníkovej ceny)
Cena pobytu zahŕňa:

ubytovanie, plnú penziu (raňajkový bufet, obed alebo večera ako výber z menu, šalátový bufet), 1 procedúru denne (od pondelku do nedele) z tzv. „Day zoznamu“ (výber z relaxačných procedúr bez povinnej predchádzajúcej lekárskej konzultácie; denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea (celoročne), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzky), denne 2 hod. návštevu Vitálneho sveta Wellnea s využitím whirlpool, sauny, tepidária, oddychovej zóny. Počas letných mesiacov si klient môže ako alternatívu zvoliť celodenný vstup na Kúpalisko Dudinka s bezplatným využitím atrakciového a rekreačného. Minerálny bazén v areáli kúpaliska môže bezplatne využiť v rozsahu 2 hodín.
bonus: wellcome drinkCeny jednotlivých pobytov v cenníku sa vzťahujú na ubytovanie v jedno- a dvojlôžkových izbách (okrem pobytu Medical De Luxe).
V prípade záujmu o ubytovanie v apartmáne sa cena navyšuje nasledovne:
17 € - apartmán bez balkóna / noc
20 € - apartmán s balkónom / noc)ŠPECIÁLNE BALíKY

ROMANTIC MINI (balík pre dvojicu, dĺžka pobytu 1 noc, nástup na pobyt možný v pondelok až sobotu.)
Cena zahŕňa:

ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, "romantic" polpenzia (v deň príchodu romantická večera - menu pre dvojicu v Reštaurácii Rubín, v deň odchodu raňajky do postele formou donášky na izbu), 2-hodinový vstup do Vitálneho sveta Wellnea s možnosťou využitia vírivého bazéna, suchej a parnej sauny, whirlpool, tepidária a oddychovej zóny (vstup pre dvojicu), vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas jeho prevádzky), darček pre dvojicu.

Cena pre dvojicu: 99 EUR (sezóna aj mimosezóna)

ROMANTIC MAXI (balík pre dvojicu, dĺžka pobytu 2 noci, nástup na pobyt možný v pondelok až piatok.)
Cena zahŕňa:

ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, "romantic" plná penzia (1x romantická večera s miešaným „nápojom lásky“ v Reštaurácii Rubín, 1x raňajky do postele formou donášky na izbu, 1x bufetové raňajky, obedy a ďalšia večera formou výberu v Reštaurácii Rubín), 2x 2-hodinový vstup do Vitálneho sveta Wellnea s možnosťou využitia vírivého bazéna, suchej a parnej sauny, whirlpool, tepidária a oddychovej zóny (vstup pre dvojicu), 1x za pobyt aromatická masáž čiastočná (pre každého) „Kleopatrin mliečny kúpeľ“ v relaxačnej DUO vani, vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas jeho prevádzky), darček pre dvojicu.

Cena pre dvojicu: 199 EUR (sezóna aj mimosezóna)

FAMILY (pre rodiny s deťmi)
Cena zahŕňa:

ubytovanie pre dieťa do 12 rokov, stravovanie pre dieťa do 12 rokov (polpenziu alebo plnú penziu), vstup do vírivého relaxačného bazéna Wellnea v sprievode dospelej osoby (celoročne), vstup na vonkajší bazén Rubín v sprievode dospelej osoby (počas jeho prevádzky)

Cena s polpenziou: 25 EUR/noc
Cena s plnou penziou: 33 EUR/noc

Pozn. Uvedená cenová ponuka platí, len ak je dieťa ubytované s dospelými v štúdiu resp. v apartmáne – v tom prípade sa im neúčtuje ani apartmánový príplatok. Ak je dieťa ubytované v samostatnej izbe, platí hotelový cenník.


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


 • Bezbariérový prístup
 • Nefajčiarske miestnosti
 • Úschovňa cenných predmetov
 • Kozmetický salón
 • Manikúra
 • Zmenáreň
 • Opatera detí
 • Výťah
 • Sekretárske služby
 • Kaderník
 • Sauna
 • Čistenie obuvi
 • Predaj hygienických potrieb
 • Počet podlaží: 6
 • Faxové služby
 • Masážny salón
 • Solárium
 • Pranie a žehlenie
 • Lekárska služba
Zaisťujeme
 • Oslavy
 • Školenia
 • Kongresy
 • Konferencie

Výbava izieb:

 • Kúpeľňa s vaňou
 • Telefón
 • Káblová televízia
 • Kúpeľňa so sprchou
 • Televízor
 • Trezor
 • WC na izbe
 • Rádio
Pripojenie k internetu
 • Pripojenie k internetu
 • Minibar
 • Chladnička
 • Detská postieľka k dispozícii

Gastronómia:

Personál hovorí
 • Po anglicky
 • Po nemecky
 • Po rusky
Kuchyňa
 • Národná
 • Jedlá zo zveriny
 • Diabetická
 • Jedlá z rýb
 • Vegetariánska
Príprava jedál
 • na grile
 • Reštaurácia 1 otváracia doba 10:00 - 22:00 , počet miest 90
 • Denný bar otváracia doba 8:00 - 18:00 , počet miest 40
 • Kaviareň otváracia doba 12:00 - 22:00 , počet miest 50
 • Internetová kaviareň otváracia doba nonstop , počet miest 1

Kongresové a školiace služby:

 • Kongresová sála "-", počet miest 200
 • Salónik "-", počet miest 30
Kongresové služby
 • strážna a poriadková služba
 • Televízor
 • Magnetofón
 • Pódium
 • Ozvučenie
 • DVD
 • Tabuľa
 • Tanečný parket
 • Klimatizácia
 • Diaprojektor
 • Šatňa,kapacita30
 • Zabudované premietacie plátno

Šport:

 • Telocvičňa
 • Tenisové kurty
 • Stolný tenis
 • Bazén krytý, Veľkosť 10 x 10, Vyhrievaný
 • Fitness štúdio
 • Bowling
 • Požičovňa bicyklov
 • Aerobic
 • Squash
 • Vonkajší bazén, Veľkosť 20 x 8, Vyhrievaný

Dostupnosť strediska:

 • Autobusové nádražie 200 m
 • Centrum 300 m

Služby pre motoristov:

 • Vlastné parkovisko
 • Vlastná plocha na parkovanie

Doplnkové služby:

 • Informačná služba
 • Vozenie sa kočom
 • Sprievodca
 • Úschovňa bicyklov
 • Zabezpečenie kultúrnych a športových akcií

Platobné karty:

 • EuroCard/MasterCard
 • Dinners Club
 • VISA

Cena za osobu - Ceny sú uvedené v EUR

  Apartmán 1/2 LD Rubín 1/1 LD Rubín 1/2
09.01.2012 - 30.04.2012 ---  80 € - RELAX BEAUTY  77 € - RELAX BEAUTY 
09.01.2012 - 30.04.2012 ---  476 - 952 €/pobyt - RELAX VITAL  448 - 896 €/pobyt - RELAX VITAL 
09.01.2012 - 30.04.2012 ---  62 € - MEDICAL SILVER  58 € - MEDICAL SILVER 
09.01.2012 - 30.04.2012 ---  207 €/pobyt - MEDICAL MINI  195 €/pobyt - MEDICAL MINI 
09.01.2012 - 30.04.2012 ---  89 € - MEDICAL PLATINUM  85 € - MEDICAL PLATINUM 
09.01.2012 - 30.04.2012 122 - 134 € - MEDICAL DE LUXE  114 € - MEDICAL DE LUXE  110 € - MEDICAL DE LUXE 
09.01.2012 - 30.04.2012 ---  69 € - MEDICAL GOLD  65 € - MEDICAL GOLD 
01.05.2012 - 31.10.2012 ---  83 € - RELAX BEAUTY  80 € - RELAX BEAUTY 
01.05.2012 - 31.10.2012 ---  93 € - RELAX DAY  90 € - RELAX DAY 
01.05.2012 - 31.10.2012 ---  73 € - MEDICAL GOLD  69 € - MEDICAL GOLD 
01.05.2012 - 31.10.2012 ---  66 € - MEDICAL SILVER  62 € - MEDICAL SILVER 
01.05.2012 - 31.10.2012 ---  219 €/pobyt - MEDICAL MINI  207 €/pobyt - MEDICAL MINI 
01.05.2012 - 31.10.2012 128 - 140 € - MEDICAL DE LUXE  120 € - MEDICAL DE LUXE  116 € - MEDICAL DE LUXE 
01.05.2012 - 31.10.2012 ---  93 € - MEDICAL PLATINUM  89 € - MEDICAL PLATINUM 
01.11.2012 - 28.02.2013 122 - 134 € - MEDICAL DE LUXE  114 € - MEDICAL DE LUXE  110 € - MEDICAL DE LUXE 
01.11.2012 - 28.02.2013 ---  207 €/pobyt - MEDICAL MINI  195 €/pobyt - MEDICAL MINI 
01.11.2012 - 28.02.2013 ---  62 € - MEDICAL SILVER  58 € - MEDICAL SILVER 
01.11.2012 - 28.02.2013 ---  69 € - MEDICAL GOLD  65 € - MEDICAL GOLD 
01.11.2012 - 28.02.2013 ---  90 € - RELAX DAY  87 € - RELAX DAY 
01.11.2012 - 28.02.2013 ---  89 € - MEDICAL PLATINUM  85 € - MEDICAL PLATINUM 
01.11.2012 - 28.02.2013 ---  80 € - RELAX BEAUTY  77 € - RELAX BEAUTY 

Kúpele Dudince, a. s. - LD Rubín *** Dudince, Info a služby

O nás/Kontakty | Ako rezervovať | Ako vložiť zariadenie | Site map | Partnerské servery:

2002 - 2015 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.