Späť

Bratislava

Apartmány Viktor

Bratislava, Apartmány Viktor Jadranská 41
Bratislava
Apartmány Viktor - Viac informácií tu
Apartmány Viktor sú luxusnou alternatívou hotelového ubytovania. Viktor s.r.o. vám ponúka novopostavené kompletne zariadené apartmány vhodné na krátkodobý aj dlhodobý pobyt. Apartmány sú situované v krásnom a tichom prostredí, poskytujú viac súkromia a priestoru, sú cenovo výhodnejšie, iba 15 minút do centra mesta, internet, parkovanie zadarmo.

Penzion Helios

Bratislava, Penzion Helios ul. Slovinec - Podhorská
Bratislava
Penzion Helios - Viac informácií tu
Príjemne a útulne zariadený penzión je situovaný v tichej zóne mestskej časti hlavného mesta Bratislava – Devínska Nová Ves, nad riekou Morava, neďaleko svetoznámeho náleziska skamenelín Sandberg a historicky významnej pamiatky hradu Devín (5 min. od penziónu). Do centra Bratislavy je to len cca 15 min. autom.

Penzión poskytuje ubytovanie, stravovacie, relaxačné a školiace kapacity určené pre obchodnú klientelu, organizáciu firemných podujatí a zároveň ponúka prijemnú atmosféru pre strávenie kvalitnej rodinnej dovolenky.

W Hotel

Bratislava, W Hotel Opletalova 1/A
Bratislava
W Hotel - Viac informácií tu
W HOTEL ponúka útulné ubytovanie v 21 klimatizovaných izbách (16 dvojlôžkových, 4 apartmány a 1 exkluzívny W Suite). Komfortom a kvalitnými službami vychádza v ústrety nielen manažérom a obchodným zástupcom, ale aj rodinám s deťmi. Samozrejmosťou je TV s LCD obrazovkou a káblovou ponukou programov, zdarma wifi, telefón s priamou voľbou, v apartmánoch sa nachádza trezor. V cene ubytovania sú raňajky formou bohatých bufetových stolov, vstup do hotelového bazéna zdarma a vlastné parkovisko. Hosťom je k dispozícii nonstop recepcia, reštaurácia a Športový bar s predĺženou prevádzkou.

REZERVÁCIE

Hovorí:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Po-Pia: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Ponuka ubytovania v Bratislave. Hotely, lacné ubytovanie, Last Minute.

O nás/Kontakty | Ako rezervovať | Ako vložiť zariadenie | Site map | Partnerské servery:

2002 - 2022 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.