Ubytovanie Brusno

Hotel, Penzión, Wellness
Späť

Hotel Brusno

Brusno, Hotel Brusno Brusno 642
Brusno


Okres: Banská Bystrica
Kraj: Banskobystrický
Hotel Brusno - Viac informácií tu
Hotel Brusno je útulný rodinný hotel, obklopený čarovnou prírodou Nízkych Tatier. Vďaka svojej polohe je vhodný pre aktívny či pasívny oddych a objavovanie okolitých krás stredného Slovenska. Kvalitné ubytovanie za rozumnú cenu, špeciality domácej a zahraničnej kuchyne, príjemné súkromné wellness a široké spektrum možností využitia voľného času – to všetko nájdete v našom hoteli, v malebnej kúpeľnej obci Brusno.

Hotel Brusno poskytuje ubytovanie v presvetlených a útulných izbách vybavených kúpeľňou so sprchovým kútom, WC, TV, telefónom ,bezplatným Wi-Fi pripojením a komfortnými matracmi. Výnimočnosťou sú izba ROMANTIC, priestranná izba s vaňou, vhodná pre romantické pobyty a apartmán FAMILY vhodný pre rodiny alebo viacčlenné skupiny s dvoma oddelenými spálňami, obývačkou a balkónom. Celková ubytovacia kapacita hotela je 51 lôžok.

Hotelová reštaurácia ponúka množstvo lahodných špecialít domácej aj zahraničnej kuchyne. Vyberte si z pestrej ponuky výborných mäsitých a bezmäsitých jedál, šalátov, cestovín alebo si pochutnajte na našej vynikajúcej pizzi podľa tradičnej talianskej receptúry.

V ponuke Hotela Brusno nájdete aj útulné wellness, kde sa po náročnom dni alebo výlete do okolia príjemne zregenerujete. Najväčšou výhodou nášho wellness je zaručené súkromie, a s tým spojený neopísateľný oddych vo vírivke, suchej a parnej saune. Región Horného Pohronia je známy neobvyklým prírodným bohatstvom, množstvom historických pamiatok, tradičnou ľudovo–remeselnou výrobou, baníctvom a širokou ponukou športových príležitostí. Vďaka krásnej okolitej prírode si tu na svoje prídu všetci milovníci cyklistiky, agroturizmu, športových aktivít ako aj samotnej pešej turistiky a lyžovania.

Radi Vám navrhneme kompletný program pobytu, zabezpečíme prepravu, odborných sprievodcov alebo poskytneme bližšie informácie o lokalite a o možnostiach rôznych aktivít. Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme vám príjemné chvíle plné relaxu a zábavy.

REZERVÁCIE

Hovorí:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Po-Pia: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Ubytovanie Brusno

O nás/Kontakty | Ako rezervovať | Ako vložiť zariadenie | Site map | Partnerské servery:

2002 - 2017 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.