Ubytovanie Terchová

Hotel, Penzión, Wellness
Späť

Penzion Admit

Terchová, Penzion Admit Školská 151
Terchová


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Penzion Admit - Viac informácií tu
Tiché privátne ubytovanie v centre Terchovej, prístupné autom po celý rok.
Penzion Admit poskytuje možnosť ubytovania pre dve rodiny alebo 9 osôb v štyroch izbách s vlastnými kúpeľňami. K dizpozícii je kompletne vybavená kuchyňa (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, el. rúra, plynový sporák, umývačka riadu).
V priestrannej spoločenskej miestnosti je krb, káblová televízia, sedacia súprava a jedálenský stôl pre 12 osôb.

Penzión Luka

Terchová, Penzión Luka Sv. Martina 283
Terchová


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Penzión Luka - Viac informácií tu
Na úpätí Národného parku Malá Fatra, v rodisku slovenského hrdinu Juraja Jánošíka v Terchovej sa nachádza penzión LUKA. Penzión má veľmi dobrú polohu za križovatkou Terchová – Vrátna, pri reštaurácii COVERA. Autobusová zastávka je vzdialená asi 300m. Súčasťou penziónu je dvor a parkovisko pre autá. Penzión je rodinného charakteru. V lete ponúka príjemné posedenie na terase prípadne grilovanie a opekanie v altánku.

Penzión EVA

Terchová, Penzión EVA Májová č. 435
Terchová


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Penzión EVA - Viac informácií tu
Penzion je situovaný v centre Terchovej a poskytuje ubytovanie pre 12 osôb. Každá izba má vlastnú sprchu a WC. Pre hostí je k dispozícii spoločenská miestnosť s TV a krbom, na dvore je záhradné posedenie s grilom. V penzione je malá kuchyňa s chladničkou, rýchlovarnou konvicou a dvojplatničkou. Po dohode s majiteľom je aj možnosť stravovania.

Penzión Malá Fatra

Terchová, Penzión Malá Fatra Družstevná 176
Terchová


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Penzión Malá Fatra - Viac informácií tu
Pozývame vás do príjemného rodinného penziónu v obci Terchová pred vstupom do Vrátnej doliny.Penzión má velmi dobru polohu na turistiku,cykloturistiku,lyžovanie vo Vrátnej doline. Bazeny, sauny,športové vyžitie vzdialene od penziónu len 300m. Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v 2, 3, 4 posteľových izbách a apartmanoch s kuchynkami , TV so satelitným príjmom. V prípade potreby hostia majú k dispozícii aj sušiareň a práčovňu. Hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, stolný tenis, šípky, detské ihrisko, úschovňa bicyklov, terasa so záhradným nábytkom a pekným výhľadom na hory. Nezabudnuteľné sú večery strávené pri rodinnom ohnisku alebo opekačky na záhradnom grile. Radi uvítame v našom penzióne hostí všetkých vekových kategórií. Penzión je vhodny aj na školské výlety,sustredenia športovcov,školenia, oslavy ,predĺžené víkendy.obchdných cestujucich . Všetkých Vás srdečné vitame a prajeme nezabudnutelné zažitky z Terchovej kraja Jánošíka.

Penzión Stárek

Terchová, Penzión Stárek Štefanová 124
Terchová


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Penzión Stárek - Viac informácií tu
Penzión Stárek sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra v osade Štefanová, do ktorej sa dostanete z obce Terchová, ktorá je strediskom cestovného ruchu, ľudových a folklórnych tradícií. Hlboké zážitky si môžu návštevníci odniesť z turistických vychádzok v čarokrásnej prírode. Na svoje si prídu milovníci vysokohorskej turistiky, cykloturistiky i rybolovu. Po príjemne strávených chvíľach v prírode Vás pozývame do penziónu Stárek, ktorý poskytuje ubytovanie s celkovou kapacitou 24 lôžok, reštauračné celodenné stravovanie i formou polpenzie. Možnosť posedenia v dennom bare a spoločenskej miestnosti. Večerné chvíle strávené v štýlovej slovenskej izbe s krbom. Penzión je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Penzión má vlastné parkovisko, otvorené ohnisko s možnosťou prípravy rôznych špecialít na drevenom uhlí.

Privát MIMA

Terchová, Privát MIMA Za mlynom 1274
Terchová


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Privát MIMA - Viac informácií tu
Príjemné ubytovanie v samostatnom objekte v centre obce Terchová, v tichej ulici s možnosťou turistiky v lete a lyžovania z zime, neďaleko Vrátnej doliny, v Národnom parku Malá Fatra. V zimnej sezóne (od 23.12. do 21.3.) a letnej sezóne (od 15.6. do 30.9.) ponúkame chalupu iba na 7 nocí a minimálne pre 4 osoby.

REZERVÁCIE

Hovorí:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Po-Pia: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Ubytovanie Terchová

O nás/Kontakty | Ako rezervovať | Ako vložiť zariadenie | Site map | Partnerské servery:

2002 - 2021 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.