Polecamy:


HOTEL:
Village resort Hanuliak


Miasto:
Belá
Powiat:
Žilina
Okręg:
Žilinský

Dwuosobowy
Cena za pokój
105 € EUR

Hotel Metropol

Spišská Nová Ves, Hotel Metropol Štefánikovo námestie 2
Spišská Nová Ves


Powiat: Spišská Nová Ves
Okręg: Košický
Hotel Metropol - Więcej informacji tutaj
Pri návšteve mesta a jeho okolia Vás srdečne pozývame a svoje ubytovacie a stravovacie služby ponúka Hotel Metropol. Hotel poskytuje vhodné ubytovanie nielen turistom, ale aj náročnejším klientom. Okolie mesta láka turistov na vychádzky do blízkeho národného parku Slovenský Raj, za poznaním histórie do Levoče a na Spišský Hrad. V zimných mesiacoch na lyžovačku do blízkych centier na Plejsy, Poráč, Rittenberg.

Hotel Metropol svojím hosťom ponúka wellnesscentrum - jedno z najkrajších a najnovších na Slovensku.
- vyhrievané ležadlá, fínska sauna, ochladzovací bazén, fínske vedro, ľadová studňa, bylinková sauna, lacónium, parná sauna, masážna sprcha, tropický dážď, odpočiváreň, masáže, sanárium, vírivý bazén, masáž nôh

WIFI pripojenie na izbách, v kaviarenských a reštauračných priestoroch ZDARMA.
Vstup do WELLNESS CENTRA pre každého hotelového hosťa na 2 hodiny ZDARMA.


Zľava 10 % na účet v hotelovej reštaurácii pri konzumácii hlavného jedla pre každého hotelového hosťa (neplatí pre Denné menu a pre dohodnutú polopenziu)
Zľava 20% na ubytovanie a na hotelové služby pre hostí s preukazom ZŤP.
Zľava 20% pre hotelových hostí na všetky druhy masáží.


Víkendové zľavy:
1/1: 43 €
1/2 standard obsadená 1 osobou: 47 €
1/2 standard obsadená 2 osobami: 57 €
1/1 de luxe obsadená 1 osobou: 53 €
1/2 de luxe obsadená 2 osobami: 63 €
Apartmán STANDARD obsadený 1 os.: 47 €
Apartmán STANDARD obsadený 2 os.: 57 €

Hotel Čingov

Smižany - Hradisko, Hotel Čingov -------
Smižany - Hradisko


Powiat: Spišská Nová Ves
Okręg: Košický
Hotel Čingov - Więcej informacji tutaj
Hotel Čingov sa nachádza v horskom prostredí národného parku Slovenský raj - Čingov, ktoré je možné využiť na turistiku, navštevu historických pamiatok, aquaparku, lyžovanie. Ponúkame oddychu a regenerácie v novootvorenom Wellness centre s relaxačným bazénom. Okrem relaxácie ponúkame možnosť organizovať školenia, semináre, konferencie, spoločenské podujatia a pod.

Hotel Plejsy

Krompachy, Hotel Plejsy Cintorínska 3
Krompachy


Powiat: Spišská Nová Ves
Okręg: Košický
Hotel Plejsy - Więcej informacji tutaj
Hotel PLEJSY sa nachádza v krásnom prostredí Spiša a Malého Slovenského raja, v športovo-relaxačnom stredisku Relax Center Plejsy.

Je to moderný novopostavený hotel, ktorý bol otvorený v decembri 2003. Hotel má ubytovaciu kapacitu max 186 lôžok v 45 dvoj lôžkových izbách, 15 apartmánoch a vrátane 30 prísteliek. Súčasťou hotela je aj priestranná reštaurácia, kaviareň, fastfood, kongresová sála, menšie školiace miestnosti, wellness, bowling, golfový trenažér a multifunkčné ihrisko.

Hotel je vhodný na usporiadanie recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv. Kongresová miestosť s kapacitou 150 osôb, vybavená prezentačnou technikou umožňuje organizovanie kongresov, konferencií, seminárov, školení a a rôznych spoločensko-pracovných akcií podľa požiadaviek klienta.. Široký výber hotelových doplnkových služieb ako aj poloha hotela poskytuje ideálne podmienky pre organizovanie športových podujatí, firemných športových dní a rôznych stretnutí spojených so športom a relaxáciou.

Hotel poskytuje ideálne možnosti aj pre individuálnych klientov a rodiny s deťmi. Obchodní cestujúci ocenia možnosť internetového pripojenia na celom hoteli zdarma a v priestoroch hotelovej recepcie počítač s tlačiarňou zdarma, ako aj skvelú kuchyňu a možnosť relaxácie po pracovnom dni v hotelovom wellnesse.

Pre rodiny s deťmi je k dispozícii vonkajšie detské ihrisko, detský kútik v reštaurácii, apartmány s kuchynkami ako aj možnosť vstupu do wellness aj s najmenšími bábätkami.

Výnimočná poloha hotela mimo mesta zaručuje hosťom hotela dostatočný kľud, pohodu a možnosť vychutnať si krásu okolitej prírody, pričom centrum mesta Krompách je vzdialené len 1,5 km. S množstvo atrakcií v okolí je hotel PLEJSY príjemným východiskovým bodom na strávenie aktívnej dovolenky v Slovenskom raji.


Vitálny svet v hoteli PLEJSY je komplex zariadení slúžiaci k celkovému oddychu a regenerácii organizmu.
Súčasťou Vitálneho sveta sú 4 druhy sáun: fínska, turecká parná, bylinková a infrasauna, ktoré zbavujú organizmus toxických látok a tým posilňujú imunitný systém, uvoľňujú hladké svalstvo dýchacích ciest a svalstvo pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Neoddeliteľnou súčasťou sú tepidárium, vodná cesta, whirlpool a bazén s protiprúdom. Je možné objednať si aj klasickú, či športovú masáž. Jeden vstup trvá dve hodiny.

 

Park Hotel Centrum

Spišská Nová Ves, Park Hotel Centrum Zimná 34
Spišská Nová Ves


Powiat: Spišská Nová Ves
Okręg: Košický
Park Hotel Centrum - Więcej informacji tutaj
Parkhotel Centrum - moderný trojhviezdičkový hotel Vám ponúka komfortné ubytovanie v 1-lôžkových, 2-lôžkových, 2-lôžkových izbách s prístelkom a pohodlných apartmánoch.

Parkhotel Centrum sa nachádza na kraji pamiatkovej zóny námestia v Spišskej Novej Vsi.

Hotel Slovenský raj

Hrabušice, Hotel Slovenský raj Majer 492
Hrabušice


Powiat: Spišská Nová Ves
Okręg: Košický
Hotel Slovenský raj - Więcej informacji tutaj
Novovybudovaný hotel Slovenský Raj pri obci Hrabušice, pomenovaný po jednej z najkrajších lokalít Slovenska, je umiestnený v lone prekrásnej prírody, ktorá tvorí vstupnú bránu do Národného parku Slovenský raj. Disponuje modernou reštauráciou a kaviarňou. Pre špeciálne príležitosti je k dispozícii modrý salónik. Na relaxáciu je určený bazén so saunou a fitness centrom. Vhodné umiestnenie hotela ponúka vyžitie vo všetkých ročných obdobiach. V zime lyžovanie v neďalekých lyžiarskych strediskách Plejsy, Poráč a Mlynky alebo niektoré z mnohých lyžiarskych stredísk Vysokých Tatier. V letnej sezóne sú to nespočetné možnosti túr do Slovenského raja a Vysokých Tatier.


Cena ubytovania je vrátane raňajok a volného vstupu do bazéna.

Piller Kaštieľ

Krompachy, Piller Kaštieľ Zemanská 1
Krompachy


Powiat: Spišská Nová Ves
Okręg: Košický
Piller Kaštieľ - Więcej informacji tutaj
Penzión Piller Kaštieľ je novozrekonštruovaná historická budova postavená v roku 1727, ktorá sa nachádza v centre mestečka Krompachy ako turistické centrum v Slovenskom Rudohorí. Penzión poskytuje pohodlné ubytovanie v 2-posteľových izbách s možnosťou prístelky so samostatným sociálnym zariadením, televízorom, satelitom, telefónom. Pre náročných klientov ponúkame ubytovanie v historických izbách zariadených v rustikálnom štýle.

Rezervácie počas zimnej sezóny sú podmienené úhradou 30%-nej zálohy z celkovej ceny objednávky, a to do 10 dní od potvrdenia rezervácie.

REZERWACJA

Informują:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Po-Pi: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Zakwaterowanie: Powiat Spišská Nová Ves

O nás/Kontakty | Jak rezerwować | Jak wkładać urządzenie | Site map | Serwery partnerskie:

2002 - 2016 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.