Polecamy:


HOTEL:
Kúpele Bojnice - LD Baník


Miasto:
Bojnice
Powiat:
Prievidza
Okręg:
Trenčiansky

Dwuosobowy
Cena za osobę
30 EUR

Hotel Wellness Patince

Patince, Hotel Wellness Patince Patince 298
Patince


Powiat: Komárno
Okręg: Nitriansky
Hotel Wellness Patince - Więcej informacji tutaj
Hotel Wellness Patince celoročne ponúka relax a regeneráciu duševných a fyzických síl. Príďte si k nám oddýchnuť! Čaká na Vás termálna voda s priaznivým účinkom na pohybový aparát, vodné atrakcie, hydromasáže, sauny, vírivky, masáže, Kneippov kúpeľ, solárium, ubytovanie, reštaurácia, bar.

Počas leta do 15.9. majú hostia k dispzícii 10 bazénov, 4 nové tobogány, novú oddychovú zónu pri vonkajších bazénoch, rozšírené detské ihrisko, reštauráciu s rybacími špecialitami a nový detský kútik Flippy.

Hostia ubytovaní vo Wellness Patince**** majú zadarmo denne raňajky,neobmedzený vstup do saunového sveta, bazénového sveta a fitness, hotelové parkovisko pod dohľadom kamerového systému, župan, aqua aerobic, cvičenie Pilates a relaxačný program vo vyhradených dňoch.


- raňajky: 6,90 €
- obed: 7,90€
- večera: 13,90€

Stravovanie pre deti od 6 - do 12 rokov:
- raňajky: 4,90 €
- obed: 5,90€
- večera: 9,90€

Ubytovanie pre deti od 6 - 12 rokov:
30%-ná zľava z uvedených cien pre dospelú osobu v sprievode dospelej osoby


Hotel Banderium

Komárno, Hotel Banderium M. R. Štefánika 11
Komárno


Powiat: Komárno
Okręg: Nitriansky
Hotel Banderium - Więcej informacji tutaj
Hotel Banderium sa nachádza v srdci Komárna, v centre diania malomestského života. Vstupom cez brány lemujúce vchod hotela sa ocitnete v príjemne naladenom átriu, ktoré ponúka širokú paletu služieb všetkým našim hosťom.

Hotel Banerium nie je atraktívny len svojou polohou, ale hosťom ponúka aj nádherný výhľad, komfortné, štýlové ubytovanie a taktiež veľmi milú obsluhu. Rozprestiera sa na dvoch poschodiach,kde je situovaných jedenásť dvoj-lôžkových izieb a jeden apartmán, z ktorých tri sa nachádzajú na prízemí pre ľahšiu dosiahnuteľnosť našim hosťom. Niektoré izby tiež zahŕňajú vlastnú terasu s pekným výhľadom na život v átriu. V našej budove sa nachádza reštaurácia Banderium s možnosťou chutného stolovania, na príjemne posedienie pri káve,čaji možno zájsť do kaviarne Atrium Cofee a svoje príležitosti na rozsiahlu zábavu otvára aj najvačšie 24-hodinové Casino v meste.

Na zopár krokov od hotela nájdu naši hostia tie najlepšie bary, biliardové salóny a hostince. Malá, ale doležitá skutočnosť pri niekoľkodňovom prenocovaní v Komárne je, že všetko máte na dosah. Našu lokalitu objímajú najvačšie nákupné a obchodné strediská okolia, ďalej sa v blízkosti týčia obdivuhodné kostoly, športové centrá a turistické atrakcie.

Hotel Leonor

Kolárovo, Hotel Leonor Kostolné námestie 13
Kolárovo


Powiat: Komárno
Okręg: Nitriansky
Hotel Leonor - Więcej informacji tutaj
Pekelne dobrý hotel, v ktorom sa hosť cíti ako v nebi.

Organizujeme : wellness pobyty, semináre, školenia, konferencie, rauty, cateringové služby, svadby snov v záhrade alebo v reštaurácií hotela.

Záhrada:
Príďte sa zabaviť počas horúcich letných dní. Každý víkend Vás čaká live music! Otvorené od mája do septembra, každý deň v týždni.

Penzión Olive Family Resort

Patince, Penzión Olive Family Resort Patince č. 125
Patince


Powiat: Komárno
Okręg: Nitriansky
Penzión Olive Family Resort - Więcej informacji tutaj
Situovaný v areáli termálneho kúpaliska. Penzion Olive je vybavený pre pohodlný pobyt rodín i skupín so stravou a s možnosťou ubytovania celkom 4 dvojlôžkových izbách s prístelkami (2+2), 10 rodinných bunkách (2+3 os.). Každá izba disponuje vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC), LED TV s wifi, rádiom, chladničkou a balkónom.

Všetky izby v Olive*** Family Resort boli úplne obnovené v roku 2014!
Celá vonkajšia fasáda Olive*** Family Resort bola v r. 2014 obnovená!
Zariadenie reštaurácie - jedálne bolo v roku 2014 komplet obnovené!
V celej budove je Wi-Fi signál.

Ceny sú uvedené za osobu/týždeň s polpenziou!
Ceny v zátvorke = cena za dieťa od 2 - do 10 r.
Letné turnusy od soboty do soboty!

V cene pobytu je ubytovanie s každodenným neobmedzeným vstupom na letné termálne kúpalisko Patince a na tobogánový svet, ako aj miestne poplatky a parkovné pre všetky ubytované osoby.

Špeciálny bonus - na všetky vstupy do Bazénového sveta****WELLNES-CENTRA Patince (kedykoľvek počas pobytu) je zľava 30% zo všetkých cien vstupov! + deti do 6 r. ZDARMA (v sprievode dosp.os.)

Parkovisko sa nachádza vedľa objektu.

Family resort

Patince, Family resort č. 147
Patince


Powiat: Komárno
Okręg: Nitriansky
Family resort - Więcej informacji tutaj
Celkom 12 samostatných chát ** vo vzdialenosti 5-10 metrov od seba v srdci areálu termálneho kúpaliska. Vybavenie chaty: predsieň, 2x izba 2+1 (2x TV): 12m2 s TV a 12m2 s TV, rádiom/CD/MP3,free Wi Fi , komplet zariadená kuchyňa s elekt. dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, drezom T+S vodou, chladničkou, stolom, rohovou lavicou a stoličkami, kúpeľňa s WC, sprchou T+S vodou. Pred každou chatou je terasa so stolom a stoličkami (9 m2). V strede chatovej osady sú detské ihriská, pieskovisko, hojdačky, malý detský bazén a beach volleyball. Parkovanie áut: pred chatou na vlastnom parkovisku.

Letné turnusy od nedele do nedele!

V cene pobytu je ubytovanie s každodenným neobmedzeným vstupom na letné termálne kúpalisko Patince a na tobogánový svet.

Poplatok za parkovanie je v cene pobytu. Parkovisko sa nachádza pred každou chatkou.

Špeciálny bonus pre hostí Chatovej osady** Family Resort: Na všetky vstupy do Bazénového sveta****WELLNES-CENTRA Patince (kedykoľvek počas pobytu) je zľava 30% zo všetkých cien vstupov! + deti do 12 r.ZDARMA (v sprievode dosp.os.)


Penzión Bonaparte

Patince, Penzión Bonaparte Patince - kúpele č. 147
Patince


Powiat: Komárno
Okręg: Nitriansky
Penzión Bonaparte - Więcej informacji tutaj
Situované v areáli termálneho kúpaliska. Sú vybavené pre pohodlný pobyt rodín i skupín so stravou a s možnosťou ubytovania celkom 10 dvojlôžkových izbách s prístelkami (2+1 alebo 2+2), 2 rodinných bunkách (4-6 os.). Každá izba disponuje vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC), LED TV, rádiom, ventilátorom a chladničkou. V budove a na letnej terase free Wi Fi.

Celá vonkajšia fasáda Penziónu** Bonaparte bola v r. 2010 obnovená! Zariadenie reštaurácie - jedálne bolo v roku 2013 komplet obnovené!

Ceny sú uvedené za osobu/týždeň s polpenziou!
Ceny v zatvorke = cena za dieťa od 2 - do 10 r.
Letné turnusy od soboty do soboty!

V cene pobytu je ubytovanie s každodenným neobmedzeným vstupom na letné termálne kúpalisko Patince a na tobogánový svet, ako aj miestne poplatky a parkovné pre všetky ubytované osoby.

Špeciálny bonus - na všetky vstupy do Bazénového sveta****WELLNES-CENTRA Patince (kedykoľvek počas pobytu) je zľava 30% zo všetkých cien vstupov! + deti do 6 r. ZDARMA (v sprievode dosp.os.)

Parkovisko sa nachádza vedľa objektu

Penzión Delta

Komárno, Penzión Delta Malodunajské nábrežie 10
Komárno


Powiat: Komárno
Okręg: Nitriansky
Penzión Delta - Więcej informacji tutaj
Penzión Delta sa nachádza v tichom a kľudnom prostredí na Alžbetinom ostrove v Komárne. Penzión ponúka ubytovanie v klimatizovaných dvojposteľových izbách. Ubytovaným hosťom podávame kontinentálne raňajky zdarma.

Penzion Duna

Komárno, Penzion Duna Dunajská 3864/2A
Komárno


Powiat: Komárno
Okręg: Nitriansky
Penzion Duna - Więcej informacji tutaj
Penzión DUNA sa nachádza v historickom centre mesta Komárna, v tesnej blízkosti Námestia Gen. Klapku, kde sa nachádza historická budova Dôstojnícky pavilón s amfiteátrom pre kultúrne akcie a novovybudovaného turisticko-obchodného centra - Nádvorie Európy.
Neďaleko penziónu (3 minúty pešo) sa nachádza Termálne kúpalisko s celoročnou prevádzkou, ktoré je vyhľadávaným miestom domácich aj zahraničných turistov/ sauna, masáž, teplá termálna voda.

V centre mesta sa ďalej nachádza Squash - Bowling Centrum, tenisové centrum, biliardová herňa Biliard Centrum Golden West, ktoré je dejiskom medzinárodných športových udalostí. Zvláštnosťou je možnosť využiť lodnú dopravu z hlavného mesta Bratislava a zo Štúrova, nakoľko v blízkosti penziónu je zriadené na rieke Dunaj osobný prístav.

Penzión DUNA poskytuje komfortné ubytovanie v štyroch dvojposteľových izbách, pričom v dvoch je možnosť prístelku.
Vo dvore penziónu je možnosť parkovania.
K vybaveniu každej izby patrí televízny prijímač so satelitným príjmom alebo UPC, WIFI, sprcha so soc. zariadením. Každá izba je zabezpečená klimatizáciou.
V letnom období je k dispozícii pre hostí uzavretá terasa. Vytvorili sme soľnú jaskyňu pre alergikov a osoby s chorobami horných dýchacích ciest.

V prízemnej časti objektu so vstupom z ulice sa nachádza reštaurácia s kapacitou 40 stoličiek, s bezbariérovým prístupom, kde je zabezpečená možnosť kompletného stravovania. Priestory je možné využívať pre spoločenské a rodinné oslavy. Interiér reštaurácie je štýlový - zodpovedá typu hostinca s domáckou atmosférou a má znaky typické pre južné Slovensko. Stravovanie je zamerané na domáce jedlá, kde prevládajú chute maďarskej kuchyne.

Penzión KORZIKA

Patince, Penzión KORZIKA č. 147
Patince


Powiat: Komárno
Okręg: Nitriansky
Penzión KORZIKA - Więcej informacji tutaj
Penzión je situovaný v areáli termálneho kúpaliska. Izby sú vybavené pre pohodlný pobyt rodín i skupín so stravou a s možnosťou ubytovania celkom v 8 dvojlôžkových izbách s prístelkami. Každá izba disponuje vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha, WC), LED TV, rádiom, ventilátorom a chladničkou. Na letnej terase free Wi Fi. Na prízemí je 1 izba s kuchynkou a bez balkóna. Penzión Korzika sa nachádza v tesnej blízkosti penziónu Bonaparte a disponuje balkónmi.

Ceny sú uvedené za osobu/týždeň s polpenziou!
Ceny v zatvorke = cena za dieťa od 2 - do 10 r.
Letné turnusy od soboty do soboty!

V cene pobytu je  ubytovanie s každodenným neobmedzeným vstupom na letné termálne kúpalisko Patince a na tobogánový svet, ako aj miestne poplatky a parkovné  pre všetky ubytované osoby. 

Špeciálny bonus - na všetky vstupy do Bazénového sveta****WELLNES-CENTRA Patince (kedykoľvek počas pobytu) je zľava 30% zo všetkých cien vstupov! + deti do 12 r. ZDARMA (v sprievode dosp.os.)

Parkovisko sa nachádza vedľa objektu

REZERWACJA

Informują:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Po-Pi: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Zakwaterowanie: Powiat Komárno

O nás/Kontakty | Jak rezerwować | Jak wkładać urządzenie | Site map | Serwery partnerskie:

2002 - 2015 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.