Zakwaterowanie Demänovská Dolina

Hotel, Pensjonat, Wellness
Z powrotem

Hotel Grand Jasná

Demänovská Dolina, Hotel Grand Jasná Demänovská dolina 72
Demänovská Dolina


Powiat: Liptovský Mikuláš
Okręg: Žilinský
Hotel Grand Jasná - Więcej informacji tutaj
Štvorhviezdičkový horský hotel je situovaný v centre Jasnej, v nadmorskej výške 1100 m , vo vzdialenosti 100 m od nástupnej stanice novej modernej 4-sedačkovej lanovky Biela Púť a od 200 m od lanových dráh v stredisku Otupné.
Svojím vybavením nesklame aj tých náročnejších zákazníkov, ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Širokou škálou služieb uspokojí nie len jednotlivcov, ale aj skupiny. Disponuje priestorovým a materiálnym vybavením k organizovaniu akcií seminárneho charakteru, akými sú obchodné stretnutia, konferencie, prezentácie firiem, a.p.

K dispozícii je tiež stolný tenis, v lete požičovňa bicyklov a športových potrieb, požičovňa spoločenských hier, detský kútik, internetový kútik.


Hotel Tri studničky

Demänovská Dolina, Hotel Tri studničky Demänovská Dolina 72
Demänovská Dolina


Powiat: Liptovský Mikuláš
Okręg: Žilinský
Hotel Tri studničky - Więcej informacji tutaj
Górski hotel w Dolinie Demianowskiej znajduje się ok. 6 km od centrum Jasnej i 6 km od Liptowskiego Mikulasza.

Dzięki wystrojowi i rozwiązaniom architektonicznym tworzy całość z okoliczną przyrodą i górską panoramą. Połączenie trzech naturalnych materiałów: drzewa, miedzi i kamienia tworzy harmonijną całość i daje poczucie powrotu do natury. Hotel położony jest w pięknym, cichym lesie nad górskim potokiem.

Hotel przeznaczony jest głównie dla klientów biznesowych, menadżerów, spotkań firmowych itp. W sezonie zimowym przyciąga także miłośników białego szaleństwa, natomiast na wiosnę, w lecie i jesienią także turystów.

Apartmány Deluxe č. 20 Jasná

Demänovská Dolina, Apartmány Deluxe č. 20 Jasná Jasná / Biela Púť č. 280
Demänovská Dolina


Powiat: Liptovský Mikuláš
Okręg: Žilinský
Apartmány Deluxe č. 20 Jasná - Więcej informacji tutaj
Apartmán sa nachádza v najatraktívnejšom regióne Slovenska - LIPTOV v národnom parku Nízke Tatry, priamo v turistickom a lyžiarskom stredisku Demänovská Dolina - Jasná v nadmorskej výške cca 1100 m. Situovaný je v bezprostrednej blízkosti zjazdovky a sedačkovej lanovky Biela Púť.

Umiestnenie: 1. poschodie
Počet lôžok: 2 pevné lôžka + prístelka pre 1-2 osoby
Počet miestností: 1 miestnosť rozdelená na obývaciu časť spojenú s kuchynským kútom a lôžkovú časť, kúpelňa

Vybavenie apartmánu:
kuchynský kút – kuchynská linka so zabudovanou elektr. 2-platničkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, varnou konvicou a vybavením na prípravu a podávanie jedál
obývacia časť – spojená s kuchynským kútom, stôl, TV/SAT, DVD prehrávač a rozkladacia pohovka vhodná ako lôžko pre ďalšie 1-2 osoby
lôžková časť – manželská posteľ, úložné priestory
kúpelňa – sprchový kút, umývadlo, WC

Hotel Poľovník

Demänovská Dolina, Hotel Poľovník -------
Demänovská Dolina


Powiat: Liptovský Mikuláš
Okręg: Žilinský
Dwuosobowy - Cena za pokój
90 EUR
Hotel Poľovník - Więcej informacji tutaj
Príďte si vychutnať čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v trojhviezdičkovom hoteli Poľovník s novovybudovaným wellness centrom v areáli. Svojou ideálnou polohou predurčuje k pestrému vyžitiu počas zimných i letných mesiacov.

Hotel Poľovník sa nachádza v prekrásnom prostredí na začiatku národného parku Nízke Tatry, v centre cestovného ruchu a turistiky, v Demänovskej doline.

Ponúka ubytovanie v jednolôžkových izbách, dvojlôžkových izbách a dvojlôžkovom apartmáne s možnosťou prístelky.
Izby sú vybavené sprchovým kútom alebo vaňou, fénom, toaletou, telefónom, televízorom, chladničkou a bezplatným pripojením na internet. Päť izieb má balkón.
Apartmán je vybavený samostatnou kúpeľňou s vaňou, fénom, toaletou, telefónom, televízorom, chladničkou, balkónom, priestrannou obývacou izbou a bezplatným pripojením na internet.

Hosťom je v priestoroch hotela k dispozícii bezplatné wifi pripojenie, detský kútik, bar, spoločenská miestnosť, lyžiareň, požičiavanie spoločenských hier, poskytovanie informácií o možnostiach túr.

Hosťom je v areáli k dispozícii biliard, wellness centrum, mini posilňovňa, masáže, wifi, priestory so spoločenskými hrami, herňa, požičiavanie spoločenských hier a poskytovanie informácií o možnostiach túr, bezplatné parkovisko, basketbalový kôš, detské ihrisko, otvorené ohniská, reštaurácia Koliba Bystrina. V blízkosti hotela sa nachádza futbalové ihrisko, letná horská bobová dráha, lyžiarske stredisko, tenisový kurt.

Wellness centrum pozostáva zo suchej sauny, eukalyptovej sauny, dvoch bylinkových sáun, infrasauny, Kneippovho kúpeľa, ochladzovacieho bazéna, vírivky a tepidária. Hostia majú možnosť objednať si rôzne druhy masáží - čokoládová masáž, športová masáž, relaxačná masáž, masáž lávovými kameňmi, bylinková masáž, bankovanie, kozmetická lymfodrenáž tváre a iné.


Ceny uvedené v cenníku sú s neobmedzeným vstupom do wellnessu v hoteli Bystrina (pre osoby nad 15 rokov).

Hotel Bystrina

Demänovská Dolina, Hotel Bystrina -------
Demänovská Dolina


Powiat: Liptovský Mikuláš
Okręg: Žilinský
Dwuosobowy - Cena za pokój
90 EUR
Hotel Bystrina - Więcej informacji tutaj
Príďte si vychutnať čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v trojhviezdičkovom hoteli Bystrina s novovybudovaným wellness centrom. Svojou ideálnou polohou predurčuje k pestrému vyžitiu počas zimných i letných mesiacov.

Hotel Bystrina sa nachádza v prekrásnom prostredí na začiatku národného parku Nízke Tatry, v centre cestovného ruchu a turistiky, v Demänovskej doline.

Ponúka ubytovanie v 10 dvojlôžkových izbách, 15 trojlôžkových izbách a 2 balkónových apartmánoch s kompletným vybavením. Dvojlôžkové izby majú balkón. Izby sú vybavené toaletou so sprchovým kútom, televízorom, telefónom, bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet. Apartmány pozostávajú z dvoch poschodí, sú vybavené predsieňou, obývacou izbou, balkónom, samostatnou kúpeľnou so sprchovým kútom a toaletou a dvoma spálňami.

Hosťom je v priestoroch hotela k dispozícii detský kútik, biliard, wellness centrum, mini posilňovňa, masáže, wifi zdarma, priestory so spoločenskými hrami, požičiavanie spoločenských hier a poskytovanie informácií o možnostiach túr. V areáli hotela je bezplatné parkovisko, basketbalový kôš, detské ihrisko, otvorené ohniská, reštaurácia, autokemping. V blízkosti hotela sa nachádza futbalové ihrisko, letná horská bobová dráha, lyžiarske stredisko, tenisový kurt.

Wellness centrum pozostáva zo suchej sauny, eukalyptovej sauny, dvoch bylinkových sáun, infrasauny, Kneippovho kúpeľa, ochladzovacieho bazéna, vírivky a tepidária. Hostia majú možnosť objednať si rôzne druhy masáží - čokoládová masáž, športová masáž, relaxačná masáž, masáž lávovými kameňmi, bylinková masáž, bankovanie, kozmetická lymfodrenáž tváre a iné.

Počas letnej i zimnej turistickej sezóny Vám naše hotelové zariadenie ponúka pobyty pre skupiny a jednotlivcov, rodiny s deťmi ako aj pobyty zamerané na športové aktivity, firemné akcie, oslavy, posedenia. Ďalej ponúkame mimosezónne pobyty pre jednotlivcov ale aj skupiny, víkendové pobyty a školenia a firemné akcie za zvýhodnené ceny.


Ceny uvedené v cenníku sú s neobmedzeným vstupom do wellnessu (pre osoby nad 15 rokov).

Hotel Ski & Fun

Demänovská Dolina, Hotel Ski & Fun Demänovská Dolina 69
Demänovská Dolina


Powiat: Liptovský Mikuláš
Okręg: Žilinský
Hotel Ski & Fun - Więcej informacji tutaj
Stredisko Záhradky 50 m od dvoch 6-sedačkových lanoviek, v centre pestrého zimného a letného života v Jasnej. Svojou polohou ponúka možnosť aktívneho oddychu pre športovcov, mládež a seniorov. Počas leta si vychutnáte krásne výhľady počas turistiky po hrebeňoch Nízkych Tatier.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Ceny v cenníku označené hviezdičkou sú vrátane polpenzie na osobu a noc.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
WIFI pripojenie v hotelovej hale bezplatne!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Ceny platia pri obsadení všetkých pevných lôžok v izbe. Príplatok za prázdne lôžko 60% z ceny pevného lôžka.
Deti do 6 rokov bez nároku na lôžko s dvoma platiacimi osobami bezplatne.
Deti 6 – 18 rokov na prístelke 50% zľava.
Prístelka 50% z ceny pevného lôžka.
Pri pobyte počas vianočných sviatkov je hosťom účtovaná povinná vianočná večera 25€ za osobu, pri pobyte počas Silvestra je hosťom účtovaná povinná silvestrovská večera 75€ za osobu

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

POBYTOVÉ BALÍKY:

LETO A JESEŇ 21.4. - 30.11.2014


Balík LETO 8 dní - 121€/os/ - ubytovanie na 7 nocí, raňajky, LRC
Balík LETO 4 dni - 53€/os - ubytovanie na 3 noci, raňajky, LRC
Balík JESEŇ 4 dni - 51€/os/ - ubytovanie na 3 noci, polpenzia, LRC

PRVÝ SNEH 30.11. – 20.12.2014

Balík PRVÝ SNEH 8 dní - 234€/os - ubytovanie na 7 nocí, polpenzia, sauna, LRC
Balík PRVÝ SNEH 4 dni - 104€/os - ubytovanie na 3 noci, polpenzia, sauna, LRC

VIANOCE A SILVESTER 20.12.2014 – 8.1.2015

Balík VIANOCE 4 dni - 135€/os - ubytovanie na 3 noci, polpenzia, hotelový program, sauna, Vianočná večera, LRC
Balík VIANOCE 8 dní - 271€/os - ubytovanie na 7 nocí, polpenzia, hotelový program, sauna, Vianočná večera, LRC
Balík SILVESTER 8 dní - 446€/os - ubytovanie na 7 nocí, polpenzia, hotelový program, sauna, Silvestrovská večera, LRC

Hotel Ski & Fun - BUNGALOVY

Demänovská Dolina, Hotel Ski & Fun - BUNGALOVY Demänovská Dolina 69
Demänovská Dolina


Powiat: Liptovský Mikuláš
Okręg: Žilinský
Hotel Ski & Fun - BUNGALOVY - Więcej informacji tutaj
Vedľa hotela stoja 4 bungalovy - v každom bungalove sú k dispozícii 4 trojlôžkové izby s umývadlom. Každý bungalov je vybavený sprchovacím kútom, 2 WC, spoločenským kútikom a úschovňou lyží (bungalovy nedisponujú kuchynkou). Stravovanie je podľa na požiadavky možné v hotelovej reštaurácii.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

REZERWACJA

Informują:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Po-Pi: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Zakwaterowanie Demänovská Dolina

O nás/Kontakty | Jak rezerwować | Jak wkładać urządzenie | Site map | Serwery partnerskie:

2002 - 2015 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.