Accommodation Terchová

Hotel, Boarding house, Wellness
Back

Penzion Admit

Terchová, Penzion Admit Školská 151
Terchová


County: Žilina
Region: Žilinský
Penzion Admit - Here you will find more information
Tiché privátne ubytovanie v centre Terchovej, prístupné autom po celý rok.
Penzion Admit poskytuje možnosť ubytovania pre dve rodiny alebo 9 osôb v štyroch izbách s vlastnými kúpeľňami. K dizpozícii je kompletne vybavená kuchyňa (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, el. rúra, plynový sporák, umývačka riadu).
V priestrannej spoločenskej miestnosti je krb, káblová televízia, sedacia súprava a jedálenský stôl pre 12 osôb.

Penzión Luka

Terchová, Penzión Luka Sv. Martina 283
Terchová


County: Žilina
Region: Žilinský
Penzión Luka - Here you will find more information

Penzión EVA

Terchová, Penzión EVA Májová č. 435
Terchová


County: Žilina
Region: Žilinský
Penzión EVA - Here you will find more information

Penzión Malá Fatra

Terchová, Penzión Malá Fatra Družstevná 176
Terchová


County: Žilina
Region: Žilinský
Penzión Malá Fatra - Here you will find more information
Pozývame vás do príjemného rodinného penziónu v obci Terchová pred vstupom do Vrátnej doliny.Penzión má velmi dobru polohu na turistiku,cykloturistiku,lyžovanie vo Vrátnej doline. Bazeny, sauny,športové vyžitie vzdialene od penziónu len 300m. Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v 2, 3, 4 posteľových izbách a apartmanoch s kuchynkami , TV so satelitným príjmom. V prípade potreby hostia majú k dispozícii aj sušiareň a práčovňu. Hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, stolný tenis, šípky, detské ihrisko, úschovňa bicyklov, terasa so záhradným nábytkom a pekným výhľadom na hory. Nezabudnuteľné sú večery strávené pri rodinnom ohnisku alebo opekačky na záhradnom grile. Radi uvítame v našom penzióne hostí všetkých vekových kategórií. Penzión je vhodny aj na školské výlety,sustredenia športovcov,školenia, oslavy ,predĺžené víkendy.obchdných cestujucich . Všetkých Vás srdečné vitame a prajeme nezabudnutelné zažitky z Terchovej kraja Jánošíka. Cenové rozpätie v cenníku uvádza nižšiu cenu za ubytovanie na prízemí a vyššiu cenu za ubytovanie ne poschodí.
Ubytovanie len na 1noc +30% prirážka z uvedených cien za izbu.

Penzión Stárek

Terchová, Penzión Stárek Štefanová 124
Terchová


County: Žilina
Region: Žilinský
Penzión Stárek - Here you will find more information
Pension Stárek is situated in the National Park Malá Fatra (Small Fatra) in the village of Štefanová, accessible form the locality of Terchová, which is the center of tourism, folk art and traditions. Visitors have wonderful experience from hiking tours in the beautiful nature. After very pleasant moments spent in the nature we would like to invite you to Pension Stárek , which provides accommodation with total capacity of 24 beds, whole day restaurant services as well as semi-pension. Possibility to relax in day bar and in a lounge. Evenings spent in traditional Slovak room with a fire place. Pension is suitable for families with children, too. Pension has its own parking place, open air fire place with the possibility of preparation of various specialites on the charcoal

Privát MIMA

Terchová, Privát MIMA Za mlynom 1274
Terchová


County: Žilina
Region: Žilinský
Privát MIMA - Here you will find more information
We offer to you pleasant accommodation in quiet part of Terchova. Terchova is surrounded with a beautiful nature of the National park Mala Fatra. The nicest part of Mala Fatra is Vratna dolina, where you can find lot of possibilities - winter and summer sports (hiking, skiing,...).

BOOKING

Speaks:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Mon-Fri: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Accommodation Terchova

About Us/Contacts | How to make a reservation | How to insert a facility | Site map | Servers of our partners:

2002 - 2020 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.