Doporučujeme:


HOTEL:
Village resort Hanuliak


Město:
Belá
Okres:
Žilina
Kraj:
Žilinský

Apartmány Fatrapark

Ružomberok, Apartmány Fatrapark Hrabovská Dolina
Ružomberok


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Apartmány Fatrapark - Více informací zde
Akcia 3+1, 4+1, 5+2 noci zadarmo !!! Apartmánový dom FATRAPARK v Skiparku Ružomberok blízko Bešenovej,Tatralandie Neviete kam sa vybrat na Vikend ? Mate uz plan na dovolenku ? Viete kde sú super termalne bazeny , kvalitne ubytovanie a nadherna priroda NP Velka Fatra? Objavte krasny apartmanovy dom FatraPark priamo v lone prirody v Skiparku Ruzomberok par minut od Aqaparku Besenova . Apartmány sa nachádzajú v exkluzívnej lokalite len 50m od kabínkovej lanovky, priamo v centre strediska Skipark Ružomberok. V lete sú vyhľadávané pre široké možnosti turistiky, cyklo turistiky, (Veľká Fatra, Chočské Vrchy, Nízke a Vysoké Tatry), vodných športov. (Liptovská Mara 14km), Demänovská dolina, v ktorej sa nachádzajú aj najznámejšie liptovské jaskyne Demänovská jaskyňa Slobody,Ľadová jaskyňa. Známe sú termálne aquaparky s celoročnou prevádzkou (Bešeňová 13km), Tatralandia 25km, ako aj mnoho ďalších kultúrno-historických pamiatok a turistických atrakcií.

Svojou polohou, príjemným prostredím a službami uspokojí aj najnáročnejšieho návštevníka. Polohu privítajú hlavne milovníci ticha, prírody, turistiky, lyžiarskych športov a pokojného spánku. Je ideálnym miestom pre prežitie dovolenky plnej nezabudnuteľných zážitkov pre rodiny s deťmi,ale aj obchodných cestujúcich. Ďalej Vám ponúkame Výrazné Zľavy pre držiteľov Zľavovej regionálnej Karty :
Zľavovú regionálnu kartu ,,LIPTOV REGION CARD,, a môžete využiť 5 až 30% zľavy na najväčšie atrakcie regiónu / reštaurácie, múzea, hrady, adrenalíny /

- 20 % Skipark Malino Brdo Ružomberok zľava na 3 x 1-dnovy Skipass - platí počas celej lyžiarskej sezóny ak bývate u nás min 2 až 4 noci
- 30 % Skipark Malino Brdo Ružomberok % zľava na 6 x 1-dnovy Skipass - platí počas celej lyžiarskej sezóny ak bývate u nás minimálne 5 a viac nocí
- 5 % Skipark Malino Brdo Ružomberok FIXNA zľava na 2- a viacdňové skipasy - platí počas celej lyžiarskej sezóny
-15 % zľava na 1. vstup* počas pobytu do Thermal parku TATRALANDIA, GINO PARADISE Bešeňová, AQUA-VITAL PARK Kúpele Lucky
-30 % zľava na 2. a každý ďalší vstup* počas pobytu do Thermal parku TATRALANDIA, GINO PARADISE ,Bešeňová, AQUA-VITAL PARK Kúpele Lucky
- 10 % zľavu na požičanie lyžiarskej výstroje / požičovňa Ruža Ski /
- 25% zľavu na Adrenalínovú lezeckú dráhu ,, Tarzanka,,

Chalúpkovo

Liptovská Štiavnica, Chalúpkovo Ulica Drevenice
Liptovská Štiavnica


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Chalúpkovo - Více informací zde
Štýlové drevenice s množstvom zaujímavých tradičných prvkov a krbom, ktoré ponúkajú hosťom prijemne ubytovanie, sa nachádzajú priamo v náručí Nízkych Tatier v obci Liptovská Štiavnica, čo je neďaleko Thermal parku Bešeňová, Skiparku Ružomberok a chránenej oblasti Vlkolínec, ktorá je zapísaná vo zväzkoch UNESCO.

Chalupkovo - rozprávkovo krásna dedinka pod Salatínom, je miesto vhodné na príjemný odpočinok v duchu rodinnej pohody, obklopené prekrásnym prostredím s vlastným minerálnym prameňom, určené nielen na turistiku.


Cenové rozpätie v cenníku uvádza cenu jednotlivých dreveníc pri obsadení konkrétnym počtom osôb.

V drevenici Salatín a Ostrô je možné ubytovať celkovo 8 osôb (príplatok za 8. osobu je 5 € - bez ohľadu na sezónu).

Drevenica Ostrô - cenník 2012-2013

2.1.-31.3.: 130 € (2-4 os.), 140 - 150 € (5-6 os.), 155 € (7 os.)
1.4.-30.6.: 110 € (2-4 os.), 120 - 130 € (5-6 os.), 140 € (7 os.)
1.7.-31.8.: 120 € (2-4 os.), 130 - 140 € (5-6 os.), 150€ (7 os.)
1.9.-25.12.: 110 € (2-4 os.), 125 - 135 € (5-6 os.), 140 € (7 os.)
26.12.-2.1.: 260 € (2-4 os.), (5-6 os.), 280 € (7 os.)

Drevenica Čebrať- cenník 2012-2013
2.1. – 31.3.: 90 € (2 – 4 osoby), 100-110 € (5 – 6 osôb)
1.4. – 30.6.: 80 € (2 – 4 osoby), 85-95 € (5 – 6 osôb)
1.7. – 31.8.: 95 € (2 – 4 osoby), 105-115 € (5 – 6 osôb)
1.9. – 25.12.: 85 € (2 – 4 osoby), 90-95 € (5 – 6 osôb)
26.12 – 2.1. 175 € (2-4 os.), (5-6 os.)

Hotel Vila Gross

Likavka, Hotel Vila Gross Pod Paračkou 62
Likavka


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Hotel Vila Gross - Více informací zde
Vážení hostia, dovoľujeme si Vám ponúknuť skvelý pobyt v našom hoteli Vila Gross, ktorý sa nachádza v tichom prostredí v obci Likavka, v tesnej blízkosti mesta Ružomberok. Hotel má vynikajúci polohu a dobrú nadväznosť na dopravnú infraštruktúru. Vychutnajte si krásne prostredie Liptov a a oddýchnite si pri turistika či relaxe v rôznych Aquaparkoch.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

POBYTOVÝ BALÍK
5 dní/4 noci pre 2 osoby zahŕňa:

- welcome drink
- 4x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe
- 8x polpenzia
- 3x vstup do Relax centra
- 8x ubytovací poplatok
- parkovanie
- WiFi

Cena pobytu: 271 €

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ROMANTICKÝ POBYT na Liptove
3 dni/2 noci pre 2 osoby zahŕňa:

- welcome drink na izbe
- 2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe
- 4x polpenzia
- 1x vstup do Relax centra
- 4x ubytovací poplatok
- parkovanie
- WiFi

Cena pobytu: 125 €

Motel Ranč

Ružomberok, Motel Ranč Pri Váhu 540/71
Ružomberok


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Motel Ranč - Více informací zde
Motel Ranč sa nachádza v miestnej časti Černová pred Ružomberkom. Motel Ranč poskytuje ubytovanie v zrenovovaných jednoposteľových, dvojposteľových izbách a apartmánoch. Kapacita motela je 41 lôžok. Skladba izieb je nasledovná: 3 jednoposteľové, 13 dvojposteľové a 3 apartmány, z toho jeden je bezbariérový. Kapacitu ubytovania je možné rozšíriť ešte o 10 prístelok. Všetky izby sú moderne zariadené, vybavené TV, telefónom, rádiom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Ubytovaným hosťom je k dispozícii veľké neplatené parkovisko.V areáli motela, je k dispozícii detské ihrisko, minigolf, veľké otvorené ohnisko. V budove motela v ,športovej časti, sa nachádza squash, stolný tenis, bowling, a biliard. Tento priestor je veľmi vhodný na spoločenské akcie s možnosťou športového vyžitia.

Penzion Fontana

Bešeňová, Penzion Fontana Bešeňová 135
Bešeňová


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Penzion Fontana - Více informací zde
Penzion Fontana*** sa nachádza v krásnom prostredí Liptovskej kotliny v obci Bešeňová. Je tu známy komplex termálnych kúpalísk s celoročnou prevádzkou, ktorý je od penzionu vzdialený 300 m. Areál zdravia a oddychu je vybudovaný na báze horúcich prameňov liečivých vôd. Penzion Fontana *** poskytuje: príjemné ubytovanie, chutné jedlá z našej kuchyne, kongresové služby, wellness, zábavu, športové vyžitie, golf, kúpanie v termálnyuch bazénoch a zľavy s kartou LIPTOV REGION CARD.

Penzion Vasilko

Liptovská Osada, Penzion Vasilko Vŕštek 316
Liptovská Osada


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Penzion Vasilko - Více informací zde
Malý rodinný penzión Vasilko, sa nachádza v malebnej dedinke Liptovská Osada. Dedinka s vynikajúcou polohou, obklopená nádhernou prírodou a mohutnými horami vytvára ideálne podmienky pre prázdninové aktivity po celý rok nielen pre rodiny s deťmi. Náš penzión má dve poschodia. Vrchné poschodie pozostáva z dvoch hosťovských izieb s modernými kúpeľňami, zariadené Liptovským štýlom. Na prízemí sa nachádza bar, kde môžete opáčiť Slovenské klobásky, Liptovské syrčeky so Slovenským pivom. Našim ubytovaným hosťom ponúkame domácu kuchyňu, podľa priania. Takisto Vám s potešením zorganizujeme súkromné akcie všetkých druhov, ktoré sú u nás veľmi populárne.

Hotel Flóra

Bešeňová, Hotel Flóra Bešeňová 58
Bešeňová


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Hotel Flóra - Více informací zde
Hotel rodinného typu je situovaný v centre Bešeňovej, len 50m od známeho termálneho kúpaliska. V hoteli ponúkame kvalitné ubytovanie, výbornú stravu, posedenie v štýlovom prostredí, uzavreté parkovisko. Ponúkame Vám príjemnú dovolenku a relax v bezprostrednej blízkosti jedného z najznámejších termálnych kúpalísk s celoročnou prevádzkou na Slovensku. Termálne kúpalisko, nádherná príroda a krásy Liptova, množstvo kultúrno-historických pamiatok.

Penzión Blesk

Ružomberok, Penzión Blesk Vajanského 9
Ružomberok


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Penzión Blesk - Více informací zde
Penzión Blesk je dvojhviezdičkové reštauračno - ubytovacie zariadenie rodinného typu, umiestnené v blízkosti lyžiarského strediska SkiPark Ružomberok a taktiež neďaleko širšieho centra nášho mesta.

Náš penzión je vhodný nielen na rekreáciu, rodinné pobyty, ale aj prezentácie rozličného druhu a spoločenské podujatia.

Od nás môžete vyraziť na horskú turistiku do Veľkej Fatry, Nízkych Tatier, Chočských vrchov, navštíviť kultúrnu pamiatku Vlkolínec alebo zamieriť do termálneho sveta v Bešeňovej.

Uzavreté parkovisko je bezplatné, taktiež ako Wifi v internetovom salónikku pre nasích hostí. Po vzájomnej dohode je možnosť relaxácie v našej saune alebo načerpania nových síl pri odbornej masáži. Tešíme sa na Vás.

Penzión Motýľ

Liptovská Teplá, Penzión Motýľ č. 442
Liptovská Teplá


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Penzión Motýľ - Více informací zde
Objavte úplne nový penzión s knižnicou na každej izbe, ktorá je len doplnkom k perfektnému ubytovaniu a službám.
Súčasťou penziónu Motýľ je reštaurácia s príjemnou atmosférou a výbornou kuchyňou. Nebudú chýbať ani bohovské palacinky s orechovou plnkou.
Samozrejmosťou bude priateľská atmosféra a individuálny prístup k našim hosťom...

Penzión Motýľ je situovaný pri termálnych aquaparkoch s celoročnou prevádzkou:
Bešeňová - len 2007 m, Tatralandia a kúpele Lúčky, neďaleko od Liptovskej Mary.
Tiché miesto v Liptovskej Teplej a blízkosť najkrajších prírodných scenérií zaručujú relax a množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

Apartmány Bešeňová

Liptovský Michal, Apartmány Bešeňová č. 32
Liptovský Michal


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Apartmány Bešeňová - Více informací zde
Apartmány Hurtešák - Bešeňová Penzión je situovaný v turisticky príťažlivom regióne Slovenska - na Liptove, v obci Liptovský Michal, v blízkosti termálneho kúpaliska Bešeňová (cca 800 m) s celoročnou prevádzkou a v blízkosti vyhľadávaných lyžiarskych centier ako Malinô Brdo, Jasná - Chopok, Liptovský Ján. V blízkosti je široká ponuka možností letnej turistiky a zimných športov.

Ako nás nájdete
1. smer Žilina, Ružomberok, Poprad
2. na začiatku diaľnice Ivachnová - Hybe za benzínovou pumpou Slovnaft odbočíte doprava, smer Bešeňová
3. neskôr na pravej strane odbočka doprava smer Liptovský Michal
4. hlavnou ulicou dolu dedinou po pravej strane žltý dom číslo 32

Popis penziónu
Apartmán 1. (AP1)
V prízemí, ktorého kapacita je 7 lôžok sa nachádza samostatná spálňa, kuchyňa vybavená plynovým sporákom, chladničkou, kávovarom, barovým stolom, jedálenským stolom, spoločenská miestnosť, kde je sedacia súprava, TV príjmač, satelit, rádio a kúpelňa, s WC, sprchovacím kútom, samostaným umývadlom.

Apartmán 2. (AP2)
V podkroví, ktorého kapacita je 6 lôžok je samostatná spálňa, kúpelňa s veľkou rohovou vaňou, sprchovacím kútom, WC, samostatná spálňa, plnevybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, spoločenská miestnosť so sedacou súpravou, TV príjmačom, satelitom a rádiom. K dispozícii sú aj dva balkóny, na ktorých je možné príjemné posedenie, vhodné pre väčšie rodiny alebo priateľov.

Pozor k cenám nie je zarátaná spotreba elektrickej energie

Chata Helena

Ružomberok, Chata Helena Hrabovo
Ružomberok


Okres: Ružomberok
Kraj: Žilinský
Chata Helena - Více informací zde
Kompletne zariadená chata pre 9 osôb so saunou, TV a SAT, vonkajším a vnútorným krbom, 800 m od kabínovej lanovky na Malinô Brdo v Skiparku Ružomberok a 12 km od termálnych kúpalísk Bešeňová a 25km od noveho termalneho aquaparku Tatralandia.

REZERVACE

Hovoří:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Po-Pá: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Ubytování: Okres Ružomberok

O nás/Kontakty | Jak rezervovat | Jak vložit zařízení | Site map | Partnerske servery:

2002 - 2021 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.