Zpět

Bratislava

G Hotel Bratislava

Bratislava, G Hotel Bratislava Košická 52
Bratislava
G Hotel Bratislava - Více informací zde
Garni hotel * je situovaný v širšom centre Bratislavy s výhodným a rýchlym spojením do akejkoľvek časti mesta i mimo neho.

Vo svojom komplexe ponúka ubytovanie, služby gastro, prenájom konferenčných a spoločenských priestorov za prístupné ceny.

Patio Hostel

Bratislava, Patio Hostel Špitálska 35
Bratislava
Patio Hostel - Více informací zde
Hostel Patio bol otvorený v 2004 ako prvý hostel v Bratislave. Počas týchto 7 rokov sme nie len zvýšili ubytovaciu kapacitu ale sme sa aj veľa naučili. Dnes ponúkame už vyše 100 lôžok v rôznych typoch izieb, napr.: .PRIVATNE izby: 2-, 3- alebo 4-lôžkové izby buď s vlatnou, alebo so spoločnou kúpeľňou alebo SPOLOČNÉ izby: 6-, 8-, 10- a 12-lôžkové s poschodovými posreľami.

v prípade privátnych izieb (dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových) je možné rezervovať iba celú izbu, nie jediné lôžko!

Každé poschodie má vlastnú - plne zariadenú . kychynku (k dispozícii je aj káva, čaj) a spoločné sociálne zariadenia. Môžete bezplatne použiť práčku, sušičku, žehličku i fén. V spoločenskej miestnosti sa nachádzajú počítače s bezplatným prístupom na internet (aj WiFi - v izbách a v spoločenskej miestnosti), káblová TV s pohodlnými sedačkami a stolný futbal. Patio taktiež ponúka aj príjemné posedenie vo dvore.

REZERVACE

Hovoří:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Po-Pá: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Nabídka ubytování v Bratislave. Hotely, levne ubytování, Last Minute.

O nás/Kontakty | Jak rezervovat | Jak vložit zařízení | Site map | Partnerske servery:

2002 - 2020 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.