Ubytování Nitra

Hotel, Pension, Wellness
Zpět

Best Western Hotel Capital

Nitra, Best Western Hotel Capital Farská 16
Nitra


Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky
Best Western Hotel Capital - Více informací zde
BEST WESTERN Hotel Capital je jedinečným miestom nachádzajúcim sa v absolútnom centre mesta, vzdialený len 50 metrov od pešej zóny. V klimatizovanom hoteli nájdete pohodlie a luxus na vysokej úrovni.

Hotel RIVER

Nitra, Hotel RIVER Nábrežie mládeže 2A
Nitra


Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky
Hotel RIVER - Více informací zde
Novopostavený hotel RIVER*** sa nachádza v širšom centre mesta Nitra, v príjemnom prostredí plnom zelene , priamo na brehu rieky Nitra.
Hotel RIVER*** v Nitre ponúka pohodlné ubytovanie v 2 jednolôžkových izbách, 14 dvojlôžkových izbách, 6 dvojlôžkových izbách extra s možnosťou prístelku a 1 apartmáne. Apartmán pozostáva z 2 miestností a kúpeľne s vaňou. Jednu miestnosť tvorí obývacia časť, druhú spálňová časť. K dispozícii je aj izba pre zdravotne postihnuté osoby.
Hotel disponuje i výťahom. Svojím štandardom spĺňa predstavy aj náročných hostí.

Ubytovaní hostia majú v cene ubytovania k dispozícii vnútorný vyhrievaný bazén s protiprúdom, fínsku saunu a oddychovú miestnosť vrátane klimatizovaných šatní.


Cenové rozpätie v cenníku uvádza vyššiu cenu ubytovania počas výstav -Nábytok a bývanie, Strojársky veľtrh, Agrokomplex, Autosalón

Hotel Centrum

Nitra, Hotel Centrum Svätoplukovo námestie 1/A
Nitra


Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky
Hotel Centrum - Více informací zde
Predstavujeme Vám novovybudovaný Hotel Centrum, ktorého jedinečná poloha je v priamom centre mesta Nitra na Svätoplukovom námestí. Pohľad z izby naskytne návštevníkom hotela prekrásny výhľad na hrad, pešiu zónu a divadlo. Pre našich hostí ponúkame ubytovanie v 29 izbách vysokého komfortu a kvality, vrátane dvoch apartmánov. Priestranné izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou (sprchový kút alebo vírivá vaňa + WC), minibarom, telefónom, klimatizáciou, trezorom, LCD TV - SAT, prípojkou na internet. K dispozícii je hotelová kaviareň a relaxačno - oddychový kút. Náš hotel spĺňa kritériá aj pre náročných hostí.

Cenník ubytovania počas víkendu 2013
Klasik izba - 40,- €
Biznis izba - 55,- €
Biznis plus izba - 90,- €
Apartmán 75,- €


V čase konania výstav môže byť účtovaný príplatok

CENA ZAHŔŇA: Ubytovanie za izbu a noc, raňajky formou bufetových stolov, saunu, solárium, pripojenie na internet, wifi, strážené parkovisko.

Zámok u Grófa

Nitra, Zámok u Grófa Kamenná 8
Nitra


Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky
Zámok u Grófa - Více informací zde
Zámok U Grófa je secesný zámoček, ležiace v tichej lokalite mesta Nitra.
Je zariadený originál štýlovým nábytkom, originálnu atmosféru dotvárajá aj obrazy majstra Vladimíra Plachého.

Z izieb je nádherný výhľad na starú časť mesta.

Organizujeme svadby, rodinné oslavy, firemné školenia, posedenia, konferencie, poľovačky, degusttácie, ochutnávky vín s pojené s jedlom a umením.

Hotel Zobor

Nitra, Hotel Zobor Štefánikova trieda 5
Nitra


Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky
Hotel Zobor - Více informací zde
Hotel Zobor má kapacitu 119 lôžok, z toho sú 3 jednolôžkové, 55 dvojlôžkových a dve trojlôžkové izby. Izby sú štandartne zariadené (kúpeľňa v kombinácii s klasickou, alebo rohovou vaňou, sprchovým kútom, sociálnym zariadením a spálňová, resp. obývacia časť). Ďalej sú izby vzbavené telefónom, farebným televíznym príjímačom a chladničkou. K dispozícii je v hoteli sauna a trezor. V besprostrednej blízkosti hotela sa nachádza krytá plaváreň. K hotelu patrí strážené parkovisko s taxislužbou.

Penzion Zoborská

Nitra, Penzion Zoborská Dolnozoborská 8
Nitra


Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky
Penzion Zoborská - Více informací zde
Penzión Zoborská je jedno z novších nitrianských ubytovacích zariadení vysokého komfortu s reštauráciou domácej a svetovej kuchyne vysokej kvality, kvalifikovaným personálom, v príjemnom a tichom prostredí neďaleko od centra mesta vo vilovej štvrti Zobor s výhľadom na mesto ako aj na samotný týčiaci sa vrch Zobor. Hosťom ubytovanie v 11 klimatizovaných dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky s kompletným vybavením - samostatná kúpelňa, TV, satelit, telefón. Penzión ponúka celoročnú prevádzku, moderné ubytovanie, gastronomické špeciality, príjemné posedenie v klimatizovanej reštaurácii, dve letné terasy, salónik s klímou pre uzavretú spolocnosť. Parkovisko pri penzióne je 24 hodín denne strážené videozáznamom.

Penzión Pri Mlyne

Nitra, Penzión Pri Mlyne Pri Mlyne 42, Dolné Krškany
Nitra


Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky
Penzión Pri Mlyne - Více informací zde
Využite naše služby v prekrásnom a tichom prostredí Penziónu Pri Mlyne, ktorý je v prevádzke od roku 2010. Penzión je vzdialený len 3 km od rušného centra mesta Nitra. Penzión má kapacitu 1x 1 lôžko, 3x 2 lôžko a 2x apartmán. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, TV a pripojením na internet. Nachádza sa tu tiež uzamknuté parkovisko a altánok s grilom.


Nakoľko penzión nemá stálu recepciu je nutné sa zaregistrovať do 17.00 hod., neskorší príchod je možný len na základe telefonického dohovoru pol hodinu pred príchodom, maximálne však do 20.00 hod.


Je nám ľúto, ale psy ani iné zvieratá sa v penzióne ubytovať nemôžu!

REZERVACE

Hovoří:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Po-Pá: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Ubytování Nitra

O nás/Kontakty | Jak rezervovat | Jak vložit zařízení | Site map | Partnerske servery:

2002 - 2020 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.