Ubytování Žilina

Hotel, Pension, Wellness
Zpět

Hotel Villa Nečas

Žilina, Hotel Villa Nečas Celulózka 3494
Žilina


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Hotel Villa Nečas - Více informací zde
Hotel villa Nečas Žilina - kaštieľ je postavený v barokovom slohu a po celkovej rekonštrukcii je kombináciou historie 18. storočia a najmodernejších prvkov jeho zariadenia. Ponúka svojim hosťom hotel, reštauráciu , saloniky, vinotéku a letnú terasu. Hotel Villa Nečas je neďaleko centra mesta v tichom prostredí, obklopený zeleným parkom.
Villa Nečas ponúka svojim hosťom desať izieb a jeden podkrovný apartmán. Moderne zariadené, klimatizované izby sú vybavené kúpeľňou so sociálnym zariadením, TV, pripojením na internet, scénickým osvetlením, moderným sound systémom, minibarom a trezorom.
Parkovisko: bezplatné, priamo pred hotelom, strážené kamerovým systémom. Kapacita 50 aut.

Palace Hotel Polom

Žilina, Palace Hotel Polom Hviezdoslavova 22
Žilina


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Palace Hotel Polom - Více informací zde
Exluzívny Palace Hotel Polom**** so 100 ročnou tradíciou poskytuje ubytovanie v nadštandardných izbách, troch luxusných apartmánoch, stravovanie i celý rad komplexných služieb.

Má výhodné priestory pre separátne jednania vo svojich dvoch salónikoch, ako aj možnosti pre organizovanie konferencií v kongresovej sále pre 50 ľudí.

V luxusnom prostredí tu nájdete pohodlie, veľký výber gastronomických špecialít, osvieženie i úslužný personál, pripravený vždy poskytnúť širokú škálu hotelových služieb.

Atraktivitu nočného života, centra mesta, ešte umocňuje luxusné veľkopriestorové kasíno „ PLAYERS CLUB POLOM „ s celoročnou prevádzkou, výberom kvalitných nápojov a úctivým personálom, ktorý je súčasťou hotela.Víkendové ceny (piatok, sobota, nedeľa):
Štandard jednoposteľová: 59 EUR
Štandard dvojposteľová - obsadená 1 osobou: 69 EUR
Štandard dvojposteľová - obsadená 2 osobami: 79 EUR

Bussiness (1 osoba): 69 EUR
Bussiness (2 osoby): 79 EUR

Bussiness Extra (1 osoba): 69 EUR
Bussiness Extra (2 osoby): 79 EUR

Apartmán Ľudovít XIV. a Apartmán Márie Terézie: 159 EUR
Apartmán Prezident: 350 EUR

Hotel Slovakia

Žilina, Hotel Slovakia Nám. Ľ. Štúra 2
Žilina


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Hotel Slovakia - Více informací zde
Obľúbený hotel s bohatou tradíciou má výhodnú polohu v centre mesta v blízkosti jeho historickej časti. Žilina - kultúrne a administrtívne centrum severozápadného Slovenska je vhodným východiskom do stredísk cestovného ruchuv pohoriach Mala Fatra. Strážovské vrchy a Beskydy z ktorých je pre zimnú aj letnú rekreáciu najznámejšia Vrátna dolina v Malej Fatre.

Hotel Slovan

Žilina, Hotel Slovan Andreja Kmeťa 2
Žilina


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Hotel Slovan - Více informací zde
Hotel Slovan sídli v centre mesta Žilina. Susediaci park poskytuje oddych priamo v centrálnej časti mesta. K hotelu je jednoduchý prístup, pretože leží v blízkosti železničnej a autobusovej stanice.
V hoteli nájdete jedno - dvoj a trojlôžkové útulné izby.

Penzión Central Park

Žilina, Penzión Central Park Sad SNP 18
Žilina


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
Penzión Central Park - Více informací zde
Penzión Central Park Vás víta priamo v centre mesta Žilina v tichom prostredí mestského parku. Penzión obklopený zeleňou Vám ponúka ubytovanie, štýlovú reštauráciu s presklenou terasou i wellness s bazénom...

Každá izba je zariadená v modernom štýle, klimatizovaná, s kúpeľňou, toaletou, telefónom s vonkajšou linkou, TV s káblovým príjmom a Wifi pripojením. Samozrejmosťou pre nás je, že vám tím našich prvotriednych kuchárov pripraví pestrú a širokú škálu jedál z domácej i medzinárodnej kuchyne, denné menu zo zaručene čerstvých potravín. Reštaurácia je tiež vhodná na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí. Pre dokonalý oddych tela aj duše vás pozývame do nášho wellness centra so saunami, vírivkou a bazénom s protiprúdom.BONUS PRE UBYTOVANÝCH HOSTÍ:
- raňajky
- parkovanie v areáli Penzionu Central Park
- Wifi pripojenie na internet
- Welcome drink
- vstup do wellness centra (vírivá vaňa, fínska sauna, parná sauna, odpočinkový bazén s protiprúdom)

G Hotel Žilina

Žilina, G Hotel Žilina Kragujevská 11
Žilina


Okres: Žilina
Kraj: Žilinský
G Hotel Žilina - Více informací zde
Garni Hotel** v Žiline sa nachádza na hlavnom ťahu Bratislava-Žilina. Svojím charakterom a rozsahom služieb sa radí medzi hotely poskytujúce služby obchodnej klientele. Ubytovanie poskytuje v 37 izbách a 4 apartmánoch. 1 izba je zariadená pre imobilného návštevníka. Vstupná hala hotela je pokrytá WI-FI free zone.

Izby sú útulné a čisté, vybavené televíziou so satelitom, telefónom, rádio budíkom a vlastnou kúpeľňou s WC. Raňajky sú pooskytované formou bufetových stolov.

REZERVACE

Hovoří:

Česky, Slovensky
English, Italiano

+421 46 540 3253

Po-Pá: 9:00-18:00 CET

info@hotelsite.sk

ICQ: 369474242 369474242

Ubytování Žilina

O nás/Kontakty | Jak rezervovat | Jak vložit zařízení | Site map | Partnerske servery:

2002 - 2022 Copyright © HOTEL.EU s.r.o. | All rights reserverd.